ТВі відновить мовлення, але без інформаційних програм

Телеканал ТВі впродовж найближчих днів відновить мовлення, але без інформаційних програм, повідомив Максим Урбанський, директор ТОВ «Інфо24» - компанії, на яку оформлена ліцензія на супутникове мовлення каналу ТВі – в офіційному зверненні.

«Діяльність каналу дійсно призупинена через технічні проблеми. Заборгованість перед працівниками дійсно існує, і на відміну від раніше озвученої в ЗМІ інформації, керівництво цього не заперечує», – повідомив Урбанський? Звернення якого цитує «Телекритика».

Водночас він заявив, що нове керівництво не має наміру призупиняти діяльність каналу до кращих часів (про це раніше заявляла попередній директор телеканалу Ольга Манько).

Урбанський наголосив, що керівництво не відмовляється від заборгованості перед працівниками і докладає зусиль для її погашення.

«Щоб уникнути непередбачених технічних збоїв, нове керівництво планує відновлювати ефір поступово, починаючи з поновлення співпраці з працівниками ефірної та технічної служб. Відновлення співпраці з працівниками виробничої та інформаційної служби планується протягом кількох місяців, попередньо почавши розраховуватися за заборгованість, що виникла в результаті діяльності попереднього керівництва», – повідомив пан Урбанський.

«На сьогоднішній момент на каналі відбуваються роботи з відновлення мовлення, і впродовж кількох найближчих днів на екранах своїх телевізорів ви знову зможете побачити фірмовий логотип ТВі. Але поки що, на превеликий жаль, без інформаційних програм», – резюмував керівник ТВі.

Як відомо, з 23 березня телеканал ТВі припинив мовлення. Колективу повідомили, що 20 березня в них останній робочий день, канал закривається і з 23 березня вже не буде ефірів.

Директор каналу ТВі Ольга Манько підтвердила призупинення діяльності каналу ТВі. «У зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні, а також з тим, що канал є дотаційним, його діяльність призупинено до кращих часів», – повідомила Манько.

При цьому канал заборгував працівникам зарплату за три місяці. Відповідаючи на запитання, чи будуть виплачені борги, керівник ТВі відповіла: «Наразі робиться все можливе аби розрахуватися з боргами, насамперед – з колективом».

20 березня працівники ТВі блокували канал з вимогою виплатити борги по зарплаті. 30 березня відбулася зустріч представників Незалежної медіа-профспілки України з директором підприємства «Інфо24» Максимом Урбанським, який називає себе представником інтересів власників телеканалу ТВі і який заявив, що борги по зарплаті будуть виплачені співробітникам телеканалу «після відновлення платоспроможності підприємства», але конкретних термінів не назвав.

Ще до призупинення мовлення, 11 березня, керівництво каналу ТВі запропонувало більшості працівників написати заяви про безстрокову відпустку через технічні проблеми каналу та брак фінансування.

За словами журналістки, яка працювала в програмі новин каналу, на ТВі залишилося працювати близько 20 % працівників. Протягом декількох місяців журналістам не виплачували зарплату. «Начебто пересварилися двоє наших інвесторів: один з них – Давид Жванія, іншого ми не знаємо», – розповіло джерело.

13 березня телеканал ТВі в офіційному повідомленні заявив, що у зв'язку з економічною ситуацією в країні скорочує виробництво програм і штат, а нові проекти планується підготувати на осінь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук