NASA знайшло нову Землю

З виявлених екзопланет, – планета Кеплер 452b найбільш схожа на нашу планету

NASA знайшло нову Землю
Планета Кеплер-452b більша і старша за нашу Землю

Агентство NASA оголосило про виявлення екзопланети, що настільки схожа на Землю, що її неофіційно назвали «Земля 2.0». Офіційно ж вона називається Kepler 452b.

Як пише видання «Новое время» з посиланням на дані NASA, знайдена планета в півтора рази більша ніж Земля, але на ній тривалість року майже така, як на Землі, а саме 385 днів.

Планету знайшли в так званій «зоні» системи, схожою з Сонячною. Вода на ній може перебувати в рідкому стані, що необхідно для існування на планеті білкового життя.

З відкритих екзопланет, планета Кеплер 452b - найбільш схожа на Землю

Відстань до зірки – 1400 світлових років, а саме світило трохи яскравіше Сонця.

У NASA уточнили, що маса Кеплер-452b на 60% більше земної. У результаті екзопланету визнали більш багатообіцяючим аналогом Землі, ніж раніше знайдені світи, які входять до системи холодних зірок.

Раніше відкриті екзопланети в «зоні життя»

Зазначимо, перша екзопланета, що обертається навколо зірки, схожу на наше Сонце, було виявлено в 1995 році. Екзопланети, особливо невеликі, схожі на Землю світи, лише 21 рік тому вийшли зі сфери наукової фантастики. Сьогодні, після тисячі досліджень, астрономи готові заявити про виявлення того, про що люди мріяли тисячі років – іншої Землі.

Додамо, що шукає екзопланети спеціальний супутник «Кеплер», оснащений надчутливим фотометром. Це перший космічний апарат, створений з такою метою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук