НАЗК скерувало до суду 55 протоколів про порушення в е-деклараціях

СуспільствоАндрій Стець, 29 листопада 20173070

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) станом на 24 листопада 2017 року направило до суду 55 протоколів про адміністративні правопорушення за е-декларуванню щодо міністра, депутатів і суддів. Про це повідомляє прес-служба НАЗК вранці в середу, 29 листопада.

Протоколи спрямовані за внесення недостовірних відомостей та несвоєчасне подання без поважних причин декларацій за 2015 і 2016 роки, а також повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

Як уточнили в НАЗК, із загальної кількості 16 протоколів лише за останні 2 місяці. Зокрема, направлено до суду протоколи щодо міністра і трьох заступників міністрів, 4 протоколи щодо трьох народних депутатів, трьох працівників прокуратури і двох суддів, які порушили вимоги фінансового контролю.

Раніше в НАЗК повідомляли, що кожна 14-та перевірена e-декларація містить недостовірні відомості.

«За результатами 113 завершених повних перевірок Національне агентство з питань запобігання корупції в кожній 14-й декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виявило ознаки декларування недостовірної інформації», - йдеться в повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук