НАЗК вибірково перевірятиме спосіб життя е-декларантів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) схвалило порядок здійснення моніторингу способу життя суб’єктів електронного декларування.

Як повідомила в понеділок, 22 травня, прес-служба Нацагентства, таке рішення було ухвалено на засіданні НАЗК 18 травня.

«Порядок визначає механізм здійснення НАЗК вибіркового моніторингу способу життя суб’єктів декларування з метою встановлення відповідності їх рівня життя наявному в них і членів їхніх сім’ї майну і отриманим ними доходам, згідно з декларацією», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, підставами для проведення моніторингу є інформація, яка надходить від фізичних осіб, громадських об’єднань, засобів масової інформації, правоохоронних органів і яка стосується фактичних даних про невідповідність рівня життя конкретного суб’єкта декларування та/або членів його сім’ї майну і отриманим доходам згідно з його декларацією .

Документ розробила робоча група в складі представників НАЗК, секретаріату Кабміну, Міністерства юстиції України, Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і громадськості й дозволить уніфікувати процедуру здійснення моніторингу способу життя суб’єктів декларування. Наразі документ перебуває на державній реєстрації в Мін’юсті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук