НБУ ліквідує VAB Банк Бахматюка

ЕкономікаО.Г., 20 березня 20157710

Нацбанк України 19 березня ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію неплатоспроможного ПАТ «ВіЕйБі Банк» (VAB Банк).

Згідно з повідомленням на сайті відомства, з квітня 2014 року Нацбанк неодноразово звертав увагу керівництва банку та його власників на наявність потенційних ризиків у діяльності VAB Банку.

У листопаді 2014 року НБУ прийняв рішення про віднесення ПАТ VAB Банку до категорії неплатоспроможних, в банку почала працювати тимчасова адміністрація.

У повідомленні також вказано, що VAB Банк надав план фінансового оздоровлення, який передбачав фінансову підтримку з боку акціонерів банку у визначені строки. Проте пропозиції власників щодо збільшення капіталу банку виявилися недостатніми для підтримання його платоспроможності.

«Акціонери VAB Банку не надавали реальної фінансової підтримки банку, що призвело до подальшого погіршення фінансових показників його діяльності, порушення ним економічних нормативів та неможливості своєчасного виконання банком зобов’язань перед вкладниками та іншими кредиторами», - написано в повідомленні НБУ.

VAB Банк за розміром активів займав 16-е місце серед усіх банків країни. Найбільшим акціонером VAB Банк є Олег Бахматюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук