НБУ почне примусове стягнення боргів з екс-власників «ПриватБанку»

1 липня 2017 року сплив термін добровільної реструктуризації кредитів

Держава і «ПриватБанк» перейшли до процедури примусового стягнення за кредитами екс-власників банку. Про це повідомила прес-служба Нацбанку.

У заяві йдеться про те, що термін добровільної реструктуризації кредитів колишніх власників «ПриваБанку» сплив 1 липня 2017 року, але вони не виконали зобов'язань.

«Таким чином, зараз держава та ПАТ «ПриватБанк» перейшли до юридичної процедури стягнення та реалізації відповідної юридичної стратегії, конкретні кроки якої наразі не можуть бути розголошені. Банківська процедура буде подібною до звичайної процедури стягнення у разі прострочки боргів, тож мова йде більшою мірою про примусове стягнення», - йдеться в повідомленні.

Раніше Мінфін оприлюднив лист колишніх власників банку - Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, в якому вони просили націоналізувати «ПриватБанк».

Нагадаємо, 21 грудня 2016 року «ПриватБанк» офіційно перейшов у державну власність. Міністерство фінансів та Національний банк оцінили потребу капіталу «ПриватБанку» в 148 млрд грн. Мінфін докапіталізував банк на 116,8 млрд грн, з яких 9,8 млрд грн надійшли до банку у 2017 році.

З метою оздоровлення «ПриватБанку» НБУ монетизував облігації внутрішньої державної позики, випущені Мінфіном для капіталізації банку, на суму 25,8 млрд грн.

Між тим, у розслідуванні журналістів «Схем» йшлося про те, що перед націоналізацією з «ПриватБанку» вивели 110 млрд грн на фірми, які існували тільки на папері.

Окрім того, Ігор Коломойський звернувся до Печерського районного суду Києва з проханням розірвати договір поруки з Нацбанком по боргах «ПриватБанку».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук