НБУ відкликав валютну ліцензію у найбільшої мережі обмінників

ЕкономікаРоман Ганкевич, 24 листопада 201722330
«Абсолют Фінанс» управляє найбільшою мережею пунктів готівкового обміну валют

Національний банк України відкликав генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій у фінансової компанії «Абсолют Фінанс», що об'єднує найбільшу мережу небанківських пунктів обміну валют. Про це йдеться у повідомленні прес-служби регулятора.

Як зазначається, відповідне рішення прийнято через виявлені численні факти порушень зазначеною фінустановою порядку організації та здійснення валютно-обмінних операцій, у тому числі з організації захисту приміщень в яких здійснюється обмін валют».

Фінансова компанія «Абсолют Фінанс» працює на ринку України з 2008 року і управляє найбільшою мережею пунктів готівкового обміну валют у складі понад 1,2 тис. відділень. Власниками компанії є громадяни України Оксана та Ілона Бродовські і Григорій Пронько.

Як відомо, з 12 жовтня НБУ підвищив вимоги щодо організації захисту приміщень небанківських фінустанов, які мають генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій з переказу коштів та/або обміну валют.

Станом на 1 жовтня 2017 року ліцензії НБУ на проведення валютно-обмінних операцій були у 31 небанківської фінустанови і нацоператора поштового зв'язку «Укрпошта», а на ринку функціонували понад 3,5 тис. підрозділів небанківських фінустанов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук