НБУ вирішив ліквідувати банки «Софійський» і «Петрокоммерц-Україна»

ЕкономікаАндрій Стець, 22 квітня 20160
НБУ вирішив ліквідувати банки «Софійський» і «Петрокоммерц-Україна»
фото Forbes.ua
Будівля Національного банку України

Національний банк України (НБУ) ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банки «Софійський» і «Петрокоммерц-Україна». Про це повідомляється на сайті НБУ.

«Національний банк України на пропозиції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії і ліквідації ПАТ «Софійський» і ПАТ «Петрокоммерц-Україна» (№280 від 21 квітня 2016 року і №284 від 22 квітня 2016 року)», - зазначається у повідомленні.

Після зарахування банку «Петрокоммерц-Україна» до категорії проблемних були встановлені факти невиконання банком операцій клієнтів у встановлений законодавством термін. На 16 березня обсяг невиконаних угод перевищив 30% зобов'язань банку. З огляду на це НБУ зарахував банк до категорії неплатоспроможних 17 березня 2016 року.

Банк «Софійський» було зараховано до категорії неплатоспроможних 22 грудня 2015 року через втрату ліквідності. Власники значної частки в банку не змогли вжити своєчасних заходів із достатньої фінансової підтримки для запобігання неплатоспроможності банку, пошук інвестора не дав очікуваних результатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук