НБУ заявив про задовільну ліквідність «ПриватБанку»

ЕкономікаАндрій Стець, 24 травня 20164000

Національний банк України заявив про задовільну ліквідність найбільшого в Україні «ПриватБанку». Про це йдеться у повідомленні регулятора.

«ПриватБанк» є одним із трьох системно важливих для фінансової системи і найбільшим ощадним банком країни. Він обслуговує значну кількість пенсіонерів, великий, малий і середній бізнес, зарплатні проекти, успішно розвиває платіжні системи і є провідним інноваційним банком», - повідомляє прес-служба.

Згідно з повідомленням, у 2014 році «ПриватБанк» пройшов стрес-тестування та виконав всі необхідні умови для подальшої роботи. За результатами цієї діагностики капітал банку збільшено на 8,2 млрд гривень.

Як наголошується, «ПриватБанк» погодив з Національним банком план рекапіталізації, який розрахований на три роки, і активно працює над його реалізацією.

«Це комплексна програма, яка включає реструктуризацію кредитів, наданих НБУ, покращення якості кредитного портфеля, в тому числі і за рахунок прийняття додаткового забезпечення за кредитами, збільшення капіталу банку як за рахунок додаткових внесків акціонерів, так і за рахунок  конвертації субординованого боргу в капітал 1 рівня, приведення пруденційних показників банку до нормативного значення», - повідомляє НБУ.

«Нацбанк здійснює постійний моніторинг діяльності банку в цілому та контроль за виконанням програми ре капіталізації зокрема. Стан ліквідності банку задовільний, на сьогодні Приватбанк має найбільший по системі залишок коштів у касах і банкоматах - близько 9 млрд гривень, на коррахунку - близько 2,3 млрд гривень», - повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, що напередодні, 23 травня, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що у «ПриватБанк» існують системні проблеми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук