Неіснуюча партія Саакашвілі за рейтингом поступається лише «Самопомочі»

Інститут Горшеніна оприлюднив нові президентські та партійні рейтинги

Неіснуюча партія Саакашвілі за рейтингом поступається лише «Самопомочі»

Якби парламентські вибори відбулися в найближчу неділю, то лідером парламентських перегонів стала б «Самопоміч». Натомість Петро Порошенко, попри зниження рейтингу його партії «Солідарність», залишається найпопулярнішим кандидатом у президенти. Про це свідчать результати соціологічного дослідження «Суспільно-політичні настрої населення України», презентовані в Інституті Горшеніна у вівторок в Києві.

Згідно з даними опитування, якби парламентські вибори відбулися в найближчу неділю, то 15,6% виборців підтримали б «Об'єднання «Самопоміч», об'єднання «Батьківщина» підтримали б 14,0%, «Опозиційний блок» – 12,8%, Радикальну партію Олега Ляшка – 12,5%, «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 9,7%, Всеукраїнське об'єднання «Свобода» – 8,6%, УКРОП – 6,3%, «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка – 6,1 %, «Народний фронт» – 2,9%.

Опитування показало несподівано високий рівень довіри до гіпотетичної «партії Саакашвілі» - якщо б така партія взяла участь у парламентських виборах, то могла б розраховувати на другий результат (12,2%), поступившись лише «Самопомочі», яка б набрала 13,4%.  Загалом «партія Саакашвілі», за умови її участі у виборах, може відібрати голоси у всіх парламентських партій – «Батьківщина» (12,1%), «Опозиційний блок» (11,3%), Радикальна партія (10,3%), «Солідарність» (8,5%), «Свобода» (7,3%), УКРОП (6,1%), «Громадянська позиція» (5,6%).

Нагадаємо, що прохідний бар'єр, згідно з чинним законодавством, до Верховної Ради - 5%.

Інститут Горшеніна також оприлюднив також президентські рейтинги, згідно з якими Петро Порошенко, попри зниження рейтингу його партії «Солідарність», залишається найпопулярнішим кандидатом у президенти.

Якщо б президентські вибори в Україні відбулися у кінці лютого 2016 року, то голоси виборців розділилися б наступним чином:

    Петро Порошенко – 17,2%

    Юлія Тимошенко – 15,9%

    Андрій Садовий – 11,8%

    Олег Ляшко – 11,8%

    Юрій Бойко – 10,7%

    Анатолій Гриценко – 10,6%

    Дмитро Ярош – 3,6%

    Геннадій Корбан – 3,1%

    Ігор Коломойський – 2,5%

    Арсеній Яценюк – 1,9%

    Віталій Кличко – 1,0%

    Володимир Гройсман – 0,8%

    Інший кандидат – 9,1%

Інститут Горшеніна провів всеукраїнське соціологічне дослідження «Суспільно-політичні настрої населення України» з 8 по 17 лютого 2016 року.

Згідно з вибіркою, з урахуванням основних соціальних і демографічних характеристик населення України було опитано 2000 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України, без урахування населення окупованих територій Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей. Похибка вибірки не перевищує +/- 2,2%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук