Nestlé інвестує ₴700 млн в модернізацію «Мівіни»

ЕкономікаАндрій Стець, 3 квітня 20188360
Nestlé інвестує ₴700 млн в модернізацію «Мівіни»
фото Shutterstock
Компанія розпочала підготовку модернізації підприємства «Мівіна» у 2015 році

Один з найбільших світових виробників продуктів харчування Nestlé інвестує 700 млн грн у реконструкцію і модернізацію фабрики «Мівіна» в Харкові. Про це повідомив генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн, інформує «Інтерфакс-Україна» у вівторок, 3 квітня.

Проект модернізації складатиметься з двох етапів: трансформації існуючого логістичного центру у виробниче приміщення з подальшою розбудовою необхідної інфраструктури та перенесення ліній виробництва до нового приміщення.

Компанія розпочала підготовку модернізації підприємства «Мівіна» у 2015 році. Фінальний план проекту було затверджено на початку 2018 року.

Майже половина продукції, що виготовляєтеся на фабриці в Харкові, експортуєтеся до країн Європи та світу.

В Nestlé зазначили, що реконструкція та вдосконалення процесів виробництва є необхідним кроком для зміцнення позицій та подальшого розвитку компанії, який підвищить рівень конкурентоспроможності продукції фабрики «Мівіна» на європейському та світовому ринках.

«Реконструкція допоможе нам не лише модернізувати виробництво, зробивши його більш ефективним та автоматизованим, але й значно покращити технології виготовлення продукції. Оновлення рецептур продуктів ТМ «Мівіна», зокрема зниження вмісту жирів продукції, дозволить відповідати критеріям системи оцінки харчових властивостей продуктів Nestlé (Nutrition Foundation), які базуються на дієтичних рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров’я", – зазначив генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн.

Зазначимо, що Nestlé – найбільша компанія світу в сфері виробництва продуктів харчування і напоїв, яка представлена в 189 країнах. Крім цього володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості. Nestlé належить більш ніж 2 тис. торговельних марок, має 418 заводів. Річний обсяг продажів Nestlé в світі в 2016 році досяг 89,5 млрд швейцарських франків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук