Невловимий Франко
Суспільство

Невловимий Франко

Дивні портрети Івана Яковича

Назарій Тузяк, 14 березня 2017 794 0

Міжнародний фонд Івана Франка не зміг визначити переможців конкурсу на найкращий силуетний портрет Франка, оскільки жодна з робіт не відповідала умовам конкурсу.

Лише одна надіслана на конкурс робота є силуетом письменника, всі інші хоч і цікаві, однак не відповідають ключовій вимозі завдання. Через це конкурсна комісія відзначила лише наймолодшого учасника, якому дали заохочувальну премію.

«Комісія із проведення конкурсу на найкращий силуетний портрет Івана Франка завершила підбиття підсумків. Комісія прийняла рішення не визначати переможців, оскільки жодна з поданих на конкурс робіт не відповідала усім вимогам порядку про проведення конкурсу», – йдеться у повідомленні Фонду Франка.

У Фонді Франка ZAXID.NET уточнили, що на конкурс надіслали всього вісім робіт. З-поміж них відзначили лише роботу наймолодшого учасника – 12-річного Маркіяна Каблаша, якому голова фонду Роланд Франко вручив заохочувальну премію в 1 тис. грн.

Робота наймолодшого учасника конкурсу Маркіяна Каблаша

Конкурс силуетів Франка оголосили на початку лютого. За його умовами, портрет Франка мав бути контурним, легкими для відтворення і впізнаваним. Для учасників конкурсу встановили три премії: 3 тис. грн. за найкращу роботу, 2 тис. грн. – за друге місце, а також 1 тис. грн за третє.

Хоч на конкурс відправили лише вісім робіт, ZAXID.NET вони здалися настільки цікавими, що ми вирішили поділитися із читачами цими спробами вловити силует Франка.

Зазначимо, що міжнародний фонд Франка від 2016 року вручає також премію Івана Франка. Першим лауреатом міжнародної премії став Любомир Гузар. Призовий фонд премії склав 500 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук