Незаконне будівництво на Личаківській продовжується

Незаконне будівництво на Личаківській продовжується
фото ZAXID.NET

Будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Личаківській, 259 перебуває на стадії завершення без належно отриманих містобудівних умов. Інспекція Архбудконтролю України у Львівській області повторно видала ТзОВ «Лідер Моноліт» дозвільну документацію, яка базується на підроблених документах.

Про це 17 жовтня під час засіданні виконавчого комітету ЛМР заявила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

«Департамент містобудування ЛМР виявив факт підробки наказу департаменту забудовником ТзОВ «Лідер Моноліт», на підставі яких товариство отримало можливість розпочинати будівельні роботи на Личаківській, 259, – каже Пайонкевич. –  Після звернень юридичного управління ЛМР та перевірки, цей дозвіл було скасовано 22.07.2014 року та видано припис про припинення будівництва, а також складено протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності».

З її слів, незважаючи на це, з невідомих причин нещодавно Інспекція Архбудконтролю Львівської області повторно видала декларацію абсолютно ідентичного змісту, з посиланням на ті ж незаконні, підроблені документи і повторно видала дозвіл на початок будівельних робіт.

Згодом, Личаківський районний суд Львова рішенням від 01.09.2014 зобов’язав департамент містобудування ЛМР надати всі необхідні дозвільні документи компанії «Лідер Моноліт».

«Однак ми не зупиняємось, подаємо апеляції, під час розгляду звернення міського голови Андрія Садового до міністра внутрішніх справ та Головного управління міліції Львівщини, Личаківський РВ  УМВС у справі про фальшування розпочав слідство за статтею 358 КК України», – каже Гелена Пайонкевич.

З її слів, є одна річ, яка ускладнює дії міськради щодо незаконного будівництва, а саме те, що будівництво ведеться на земельній ділянці, яка є приватною власністю фізичних осіб.

«Якби воно здійснювалось на ділянках комунальної власності, ми мали б значно більше важелів для впливу. Але, станом на сьогодні, ми маємо незаконне будівництво, свідомо видану декларацію Інспекції Архбудконтролю на підставі незаконних документів», – заявила Пайонкевич.

Вона також зауважила, що у цій справі непослідовною є позиція Львівської обласної адміністрації та прокуратури міста Львова, яка відмовилась виступати у суді за позовом ТзОВ «Лідер Моноліт» на стороні ЛМР.

 «5 вересня цього року ми скерували листи до міністра внутрішніх справ України, до голови Інспекції Архбудконтролю України, віце-прем’єр-міністру, міністру регіонального розвитку, голові СБУ, - каже Гелена Пайонкевич..– За дорученням віце-прем’єр-міністра України, ЛОДА звернулась до прокуратури Львівської області з вимогою тримати на контролі всі ці процеси, проте, на жаль, прокуратура області не проінформувала про це прокуратуру Львова, а минулого тижня прокуратура міста взагалі відмовилась вступити в судову справу на боці Львівської міської ради».

Нагадаємо, незаконне будівництво на вул. Личаківській, 259 було виявлено департаментом містобудування ЛМР у липні. ТзОВ «Лідер Моноліт», яке виступає забудовником багатоповерхового житлового будинку, сфальшувало документи з підписом начальника департаменту містобудування Андрія Павліва, на основі якого отримало дозвіл від Архбудконтролю на початок робіт зі зведення багатоповерхівки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук