Незрячі активісти пікетуватимуть «Укрзалізницю»

Сайт «Укрзалізниці» з продажу квитків залишається недоступним для незрячих попри рішення суду

У вівторок, 31 травня, в Києві низка незрячих активістів проведе пікет головного офісу ПАТ «Укрзалізниця» з вимогою зробити доступним сайт з продажу квитків, повідомили організатори акції.

Вони нагадали, що ще 2 жовтня суд за позовом незрячого адвоката зі Львова Андрія Стегніцького зобов’язав державне підприємство «Укрзалізницю» та державне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр державної адміністрації залізничного транспорту України» усунути недоліки на сайті Укрзалізниці, зокрема забезпечити можливість придбання пільгових квитків через сайт та зробити його доступним для людей з порушенням зору, а саме аби текстом було підписано статус місць (вільне чи зайняте), щоб програмне забезпечення для незрячої людини могло відтворювати цю інформацію вголос за допомогою спеціального звукового синтезатора. Але «Укрзалізниця» не зробила належних кроків, аби зробити свої послуги доступними для людей з інвалідністю.

«Враховуючи бездіяльність з боку «Укрзалізниці», ігнорування рішення суду та подальшу дискримінацію пасажирів з інвалідністю, Всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю по зору “Генерація успішної дії” проведе протест під стінами “Укрзалізниці” з вимогами зробити нарешті сайт доступним для всіх людей, з інвалідністю чи без», – йдеться у повідомленні організаторів.

Учасники пікету вимагають негайно виконати рішення суду, припинити дискримінацію пасажирів з інвалідністю та зробити користування залізничним транспортом безперешкодним для всіх людей.

Пікет відбудеться за адресою м. Київ вул. Тверська, 5. Організатори також створили відповідну подію у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук