Незважаючи на погрози "Свободи", комуністи проведуть мітинг біля пам’ятника Шевченку

19 вересня 20083000

Лідер львівських комуністів Олександр Калинюк у коментарі ZAXID.NET зазначив, що в неділю, 21 вересня, комуністи будуть проводити свій мітинг, присвячений Дню миру, біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові.

Незважаючи на прохання влади та правоохоронних органів до комуністів перенести свій мітинг в інше місце, аби уникнути можливого конфлікту з Українською партією та "Свободою", які також подали заявку на проведення акцій біля пам’ятника Т.Шевченку в цей час, ЛОК КПУ не має наміру змінювати рішення.

О.Калинюк зазначив, що організаторами мітингу є не ЛОК КПУ, а ветеранські організації, і заявку вони подали першими. Більше того, лідер львівських комуністів заявив, що під час сьогоднішньої наради за участі правоохоронців та політичних партій представники "Свободи" погрожували комуністам, що не дадуть їм провести свій мітинг "під тоталітарною символікою".

У зв’язку з цим О.Калинюк звернувся з листом до міністра МВС Ю.Луценка, аби той забезпечив їм можливість проведення мітингу та застеріг інші політичні партії від провокацій. Лідер ЛОК КПУ заявив, що Галицький суд Львова не прийняв сьогодні рішення про заборону мітингу, тому він відбудеться біля пам’ятника Т.Шевченку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук