Німеччина та Іспанія уклали угоду щодо повернення мігрантів

СвітАндрій Стець, 8 серпня 201819450
Німеччина та Іспанія уклали угоду щодо повернення мігрантів
фото dpa
Це перша подібна угода, хоча ФРН розраховує розробити аналогічні угоди з іншими європейськими країнами

Прес-секретар Міністерства внутрішніх справ Німеччини Елеонора Петерманн заявила, що угода була підписана міністерствами закордонних справ Німеччини і Іспанії, інформує Deutsche Welle.

Угода означає, що люди, які прибувають з Іспанії, можуть бути повернуті туди протягом 48 годин після прибуття на німецький кордон. Двостороння угода має набути чинності в суботу, 11 серпня.

За її словами, Іспанія нічого не вимагала від Німеччини взамін. Положення угоди поширюються на мігрантів, які зареєструвалися як біженці в Іспанії.

Це перша подібна угода, хоча ФРН розраховує розробити аналогічні угоди з іншими європейськими країнами, зокрема з Грецією і Італією.

Зазначимо, що згідно з правилами Європейського союзу мігранти, які прибувають до Європи з-за меж ЄС, повинні зареєструватися, і їх заява буде оброблена в країні початкового в'їзду.

У Німеччині від коаліційного уряду вимагають уникнути повторення ситуації 2015 року, коли в країну в'їхало майже 900 тис. людей, рятуючись від війни і бідності на Близькому Сході, в Азії та Африці.

Нагадаємо, наприкінці червня стало відомо, що канцлер ФРН Ангела Меркель заручилася підтримкою 14 країн у питанні прискореної процедури вислання мігрантів. Мова йшла про Бельгію, Данію, Угорщину, Латвію, Литву, Люксембург, Нідерланди, Польщу, Португалію, Фінляндію, Францію, Чехію, Швецію та Естоню. Ці країни нібито висловили готовність укласти двосторонні угоди щодо приймання мігрантів, які раніше були в них зареєстровані, заявляв в інтерв'ю агентству epd представник фракції ХДС/ХСС у бундестазі Ульріх Шарлак.

Однак пізніше Чехія, Угорщина і Польща спростовали інформацію про те, що готові брати участь в процедурі вислання з Німеччини мігрантів, зареєстрованих в інших країнах ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук