Німеччина звинуватила Росію у шпигунстві через події в Україні

СвітРоман Ганкевич, 11 червня 20142360

За даними Федерального відомства з охорони конституції Федеративної республіки Німеччини, російські спецслужби активізували шпигунську діяльність в Німеччині через конфлікт з Україною, пише Deutsche Welle з посиланням на інформаційне агентство dpa.

«Російські спецслужби розширили шпигунську діяльність в Німеччині через конфлікт з Україною», - зазначили в середу, 11 червня, у німецькому Федеральному відомстві з охорони конституції. За словами глави відомства Ганса-Георга Маассена, його організація зафіксувала спроби російських спецслужб роздобути інформацію про потенційні політичні, економічні та військових наслідки кризи в Україні.

Особливим інтересом, за словами Маассена, користуються "оцінки російської політики щодо України Німеччиною, ЄС і НАТО, можливі заходи протидії, а також німецька і європейська енергетична політика". Крім того, переконаний Маассен, ціллю розвіддіяльності російських шпигунів є також інформація щодо німецької та європейської енергетичної політики.

Як повідомив керівник німецького відомства, російські спецслужби не лише збирають інформацію в Німеччині, а й намагаються вплинути на суспільну думку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук