Німеччині загрожують теракти ісламістів

СвітЛюбко Петренко, 18 червня 20142970
Німеччині загрожують теракти ісламістів

Німеччина повинна бути готова до ймовірних терористичних актів радикальних ісламістів. Про це заявив федеральний міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр (Thomas de Maiziere). Презентуючи в Берліні звіт Відомства захисту Конституції, він зазначив, що ця небезпека пов’язана з прибуттям до країни джихадистів з Сирії та Іраку.

У звіті зазначається, що загальна кількість ісламістів у ФРН зросла за минулий рік до 43 тисяч. Міністр також вказав на радикалізацію у середовищі молодих мусульман, котрі в інтернеті слідкують за діями екстремістів.

«Абстрактна небезпека перетворилася на конкретну», – зазначив де Мезьєр, ілюструючи цю фразу статистикою, згідно з якою насильство на ксенофобському ґрунті зросло на 20 відсотків до приблизно 470 випадків за рік.

Міністр також вказав на небезпеку, що виходить від правих екстремістів, котрі готові застосовувати насильство проти іноземців-шукачів притулку. За його словами, також і серед лівих екстремістів зростає кількість осіб, готових до насильницьких дій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук