Німецьке товариство захисту тварин допомагає львівському притулку "Милосердя"

3 липня 20086600

Три дні Товариство "Безіменне - допомога тваринам не знає кордонів" з ФРН допомагає львівському притулку для тварин "Милосердя". Члени німецького Товариства та волонтери притулку облаштовують вольєри для собак, прибирають територію притулку, також проводять з волонтерами та бажаючими навчальні бесіди на тему поводження з тваринами. Про це сьогодні, 3 липня, на прес-конференції "Впровадження європейської ідеї охорони безпритульних тварин у Львові: допомога німецьких колег".

Як зазначила голова правління Товариства "Безіменне - допомога тваринам не знає кордонів" Ута Людвіг, мета їхнього приїзду змінити ставлення львів’ян до проблеми безпритульних тварин у місті, допомогти самому притулку. "Притулок дійсно потребує пожертв. Ті тварини, що там живуть, справді баряться, щоб пережити цей день. До неділі ми плануємо збудувати 7 вольєрів для найбільш потребуючих собак. У вересні ми приїдемо сюди знову", - зазначила Ута Людвіг.

За словами депутата Львівської міської ради, члена комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою Анатолія Забарило, на розгляд депутатського корпусу у вересні-жовтні буде запропоновано програму стерилізації та утримання бездомних собак. За цією програмою стерилізацію мали б проводити працівники ЛКП "Лев", а для утримання собак - мали б створити спеціальний Центр.

Довiдка ZAXID.NET

Мета Товариства "Безіменне - допомога тваринам не знає кордонів" - постійно розвивати охорону тварин на зовнішніх кордонах ЄС, особливо у Західній Україні та на пограниччі з Польщею, також підтримувати уже існуючі товариства і проекти допомоги тваринам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук