Німці планують побудувати на Львівщині сміттєпереробний завод, який обслуговуватиме 6 районів

Загалом в Україні хочуть запустити 187 переробних підприємств

Представник програми «Еко-Верде» Василь Мельник заявив, що німецька компанія готова приступити до проектування сміттєпереробного заводу в разі виділення земельної ділянки на Дрогобиччині Львівської області у червні.

За такого розвитку подій, за півтора року, з яких півроку піде на проектування, а рік – на будівництво об’єкту, у районі могло би постати сучасне підприємство з утилізації твердих побутових відходів, наголошує експерт. 

Проект мають намір реалізувати в рамках екологічної програми «Еко-Верде», яка фінансується Європейським фондом розвитку та інвестицій для країн Східної Європи і приватними компаніями без гарантій місцевих органів влади, але з правом одержання концесії на збирання та переробку твердих побутових відходів, інформує EcoTown
  
На додачу, збудований без бюджетних коштів сміттєпереробний завод міг би звільнити від сміття не лише Дрогобицький, а й Стрийський, Сколівський, Самбірський, Старосамбірський і Турківський райони.

Передбачається, що тверді побутові відходи будуть повністю перероблятися на новому підприємстві за добу, а вироблені в результаті такої переробки брикети можуть експортуватися у Румунію. На додачу, на сміттєпереробному заводі буде створено 200 робочих місць.

За словами Мельника, Європейський фонд розвитку та інвестицій для країн Східної Європи планує побудувати в Україні 187 заводів з переробки твердих побутових відходів в рамках програми «Еко-Верде».

У квітні 2014 року Європейський фонд розвитку та інвестицій для країн Східної Європи разом з Ментор Груп Холдинг пропонували в рамках програми «Еко-Верде» побудувати сміттєпереробний завод у Рогатині (Івано-Франківська область). Однак така перспектива викликала неоднозначну реакцію серед жителів міста. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук