Німці українським дітям привезли сто наплічників

Головні Новини за 06 жовтняВибори 2014, 6 жовтня 2014, 19:15 0

Німецька допомога українським дітям. Сотню ранців привезла делегація із Вільної держави Тюрингія, що в Німеччині. Це допомога родинам, чиї чоловіки зараз воюють на Сході. Співпраця Львівщини із Тюрингією триває з 2005-го року.

 "В рамках такої співпраці, коли я до них звертаюсь, вони кажуть, чи є у вас якась потреба? і я пояснюю, що можливо якщо ви хочете, то можете в цьому допомогти, чи в цьому допомогти і вони можуть собі обирати. Це було в серпні місяці на початку, коли вже після Сходу, щоб вони допомогли зібрати дітей до школи. тих, чиї батьки є на сході і не можуть, бо тут мама сама собі не може дати ради. І тому виникла така ідея це зробити", - розповіла ініціатор співпраці, депутат обласної ради Оксана Юринець.

 "Нам легко було відреагувати на це прохання, ми зробили це з великим бажанням. Ми вже тут були в кінці січня, коли ще біля обласної ради були барикади, ми бачили на власні очі, коли приїхали з допомогою для майдану, як це відбувається. Ми зробили фотографії і розказували у нас на Землі Тюрингія на зустрічах з громадянами, як тут все є насправді. ТОму наші громадяни відгукнулися на нашу ідею", - додав делегат з Німеччини, заступник керівника фракції партії ХДС  Егон Прімас.

 Ціна одного рюкзака сягає 180-ти Євро. Наплічники, які отримають потребуючі діти із Львівщини: мають ортопедичні спинки, відповідне кріплення, наповнені канцелярським приладдям, контейнерами для сніданків. Це шкільне приладдя передали обласному соціальному центру. Там вже визначать, які родини мають найбільші потреби. 

 "Ми зараз маєм підопікових близько 450 дітей. Ми зараз в першу чергу будем вивчати реальні потреби. Найперше це будуть багатодітні родини. Ми ще раз проаналізуємо потреби  усіхі я думаю наплічники знайдуть своїх власників. Рюкзаки досить такі професійні, з твердою спинкою. Їх в першу чергу їх отримають потребуючі діти", - зазначив директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Ярослав Бордіян.

 Делегати із Тюрингії, крім ранців, привезли також перев’язувальні матеріали для тих, хто зараз воєю в зоні АТО і запевнили, що це не остання допомога українцям.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук