Німці вчать львів'ян, як правильно обрізати дерева

Головні Новини за 07 жовтняЗореслава Кадикало, 7 жовтня 2014, 12:42 0

У рамках співпраці міста з німецьким товариством GIZ розпочалися практичні заняття для працівників ЛКП «Зелений Львів». Німецькі експерти з догляду за зеленими насадженнями впродовж трьох днів на практиці показуватимуть, як правильно обрізати дерева. Напередодні вже відбулися теоретичні заняття.

«Департамент містобудування намагається якомога краще забезпечити кваліфікацію працівників комунального підприємства «Зелений Львів» знаннями щодо догляду за деревами, адже що кращі доглядні роботи, то довше зберігається життя дерева, тож дерево в дорослому віці максимально виконує свої функції», – зазначив начальник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка.

Унікальність таких занять в тому, що німці навчать львівських комунальників найкращих способів догляду за деревами, які застосовують у Німеччині. Найперше німецькі фахівці взялися за дерева на просп.. Свободи. На їхню думку, вони потребують іншого догляду, аніж був до цього.

«Один із приводів, чому ми тут і чому здійснюємо цю діяльність, – це той факт, що кілька років тому на частині просп. Свободи дерева обрізали занадто сильно і виникла така загроза, що ці дерева будуть гинути і зникнуть, тому ми побачили необхідність втручатися і допомогти», – розповів німецький експерт з догляду за деревами Андреас Деттер.

На просп. Свободи опрацюють дерева та визначать, які потрібно замінити, а які ще можна вилікувати. Дерева на проспекті доволі старі, тому впродовж кількох років деякі з них поступово замінятимуть, підсаджуючи нові.

Загалом нова концепція, яку пропонують німці, кардинально відрізняється від тієї, яку використовують наші фахівці. Зокрема, німці в роботі використовують альпіністські кріплення, а не вишку. «На мою думку, те, чого Львів негайно потребує, то це концепції перспективного бачення, що має відбуватися з деревами в майбутньому і на перспективу. І тут Львів не є оригінальний, тому що такого планового підходу до дерев бракує і багатьом німецьким містам також», – додав Андреас Деттер.

На другий день практичних занять німецькі фахівці покажуть, як правильно висаджувати дерева.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук