НКРЕКП спростувала підвищення тарифів на електроенергію через надлишок «зеленої» енергії

Національна комісія з регулювання сфери енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) спростувала поширену раніше інформацію щодо пропозиції підвищити тарифи на електроенергію для населення. На цю мить тарифи для населення регулюються спеціальним рішенням уряду, повідомили в прес-службі регулятора.

У відомстві наголосили, що Комісія, як і вся енергетична спільнота, завжди послідовно виступала за ліквідацію перехресного субсидування на ринку електроенергії.

«Втім із введенням в дію з 1 липня 2019 року нової моделі ринку електричної енергії тарифи для населення регулюються через механізм покладання спеціальних обов'язків на ринку електричної енергії, який встановлюється відповідним рішенням Кабінету Міністрів України», – йдеться в повідомленні НКРЕКП.

Як інформував ZAXID.NET, раніше Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг запропонувала з 1 січня 2021 року скасувати пільговий тариф для населення на перші 100 кВт-год/місяць електроенергії.

Також пропозиції НКРЕКП передбачають зниження «зеленого» тарифу і низку інших ініціатив, зокрема скасування пільгової категорії споживання до 100 кВт-год для населення з 1 січня 2021 року.

Так, тарифи на світло для населення можуть зрости через надлишок «зеленої» енергії. «Зелена» генерація контролює чверть грошей на ринку за частки виробництва 8%

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук