Нобелівським лауреатом з хімії став американець

СвітУляна Сенко, 10 жовтня 20129960
Нобелівським лауреатом з хімії став американець
фото vkurse.ua
Нобелівська премія

Сьогодні, 10 жовтня, у Стокгольмі вручили Нобелівську премію за досягнення в галузі хімії.

Премію вручили Роберту Лефковіцу і Брайану Кобілка за вивчення роботи рецепторів живих клітин, повідомляє Кореспондент.net

Як очікується, завтра стануть відомі лауреати Нобелівської премії з літератури.

Зазначимо, напередодні стали відомі лауреати Нобеля в галузі фізики. А в понеділок свої нагороди отримали вчені за досягнення в медицині і фізіології.

Дату презентації Нобелівського лауреата за 2012 з літератури Шведська академія, що відповідає за цю роботу, поки не назвала. За сформованою традицією, цю дату академія називає або напередодні тижня оприлюднення Нобелівських лауреатів, або в самому її початку і зазвичай день безпосередньої презентації імені власника нагороди є четвер.

Продовжиться тиждень оголошення Нобелівських лауреатів у п'ятницю в Осло, де Норвезький нобелівський комітет назве власника або власників нагороди за роботу зі зміцнення миру. У цьому році в списку на премію зазначений  231 кандидат, 43 з яких є громадськими та міжнародними організаціями.

Завершиться Нобелівський тиждень у понеділок, 15 жовтня в Стокгольмі, де о 14.00 в Королівській шведській академії наук назвуть володаря премії в галузі економіки - премії, заснованої в 1968 році шведським Держбанком у пам'ять про Альфреда Нобеля.

Зазначимо, що сума Нобелівської премії в 2012 році скорочена на 20% - до 8 мільйонів шведських крон (1,1 мільйона доларів), щоб уникнути дестабілізації фінансового фонду, з якого здійснюються виплати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук