Nokia подала в суд на Apple через порушення патентних прав

ЕкономікаАндрій Стець, 22 грудня 20164670
Nokia подала в суд на Apple через порушення патентних прав
Nokia буде судитися з Apple

Фінський виробник телекомунікаційного устаткування Nokia подав позови щодо американської компанії Apple в кілька судів Німеччини і США, звинувативши її в порушенні патентного законодавства. Про це повідомляє RNS.

Як пише видання, у компанії заявили, що Nokia є власником десятків тисяч патентів в області технологій, що використовуються в смартфонах, планшетах, комп'ютерах і схожих пристроях. За останні 20 років компанія вклала понад 115 млрд євро в дослідження, а також є володарем трьох портфелів патентів інтелектуальної власності після покупки NSN в 2013 році і Alcatel-Lucent в 2016 році.

«Регулярно інвестуючи в розвиток та дослідження технологій, Nokia створила або внесла свій внесок у розвиток безлічі мобільних технологій, які використовуються в смартфонах, включаючи продукти компанії Apple. Після кількох років переговорів, протягом яких ми намагалися досягти угоди з Apple за використання наших патентів, ми вирішили вжити заходів, щоб захистити наші права», – заявив голова підрозділу з патентної роботи Nokia Іллха Рахнасто.

В цілому, мова йде про порушення авториськеих прав на використання 32 патентів, включаючи патенти на технологію виробництва дисплеїв і технологію розробки користувальницького інтерфейсу і програмного забезпечення.

За словами компанії, останню угоду Apple на використання патентів Nokia було укладено в 2011 році. З того часу американський виробник електроніки відхиляв пропозиції Nokia про отримання ліцензії на використання запатентованих винаходів компанії в продуктах Apple.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук