Норвезький терорист думає, що Чорнобильська аварія - теракт

Світ25 липня 2011114110

Норвезький терорист у своєму маніфесті, який складається з 1500 сторінок, вважає, що Чорнобильська аварія була організована українським націоналістичним військовим осередком.

Так, у маніфесті під назвою "Європейська декларація незалежності" Андерс Брейвік задається питанням, чи не був Чорнобиль "найбільш успішним антимарксистським ударом в історії".

"Багато політичних аналітиків вважають, що Чорнобиль був одним з двох важливих факторів (Чорнобиль+Афганістан), які зламали хребет Радянському Союзу. Це, напевно, правда, принаймні це внесло свою лепту в падіння цього марксистського терористичного режиму", - пише Брейвік.

"Але, що якщо це не був нещасний випадок, а скоріше дії українського націоналістичного військового осередку, які вдало провели план?" – спитав він, назвавши цих людей "хоробрими антимарксистами", які знали, якої шкоди СРСР завдасть аварія.

"Незважаючи на те, що цей сценарій схожий на надуманий, тим не менш, не можна остаточно виключати цю можливість", - написав він і додав, що визнання такої "військової поразки" суперечило б інтересам СРСР, як і не було інтересу "збройного українського націоналістичного руху брати на себе відповідальність".

На думку Брейвіка, "взяття відповідальності за таку атаку в результатів спонукало б радянських тиранів повністю знищити всіх українських націоналістів та патріотів".

"Скільки мільйонів СРСР знищив: 40-60 мільйонів? І скільки б ще знищив, якби не ці сміливі українські націоналісти?" – запитав норвезький терорист.

Між тим, цим своїм описом він обумовлює загрозу мусульман для Європи.

"Чи можна морально виправдати атаку такого рівня, щоб зупинити геноцид, який відбувається, щоб знищити все європейське?" – питає він.

Так Брейвік зазначив, що кількість людей, які постраждали від мусульман, "зрозуміло, що ці цифри будуть еквівалентні 10-50 Чорнобилям".

Він також в своєму маніфесті схвально висловився про прем'єра Росії Володимира Путіна.

"Путін, схоже, справедливий і рішучий лідер, вартий поваги", - написав терорист і додав, що не хотів би бути його ворогом.

Також Брейвік поділив європейців на три раси. Одна з цих рас – нордична, до якої він включив "в більшій мірі" Україну, Росію та Білорусь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук