Нова релігія

Нам потрібно українське, антирадянське, народне, містичне сінто. Своя неорелігія з древніми коренями

БлогиСергій Кошман , 17 грудня 2014 254
Сергій Кошман
Координатор Ініціативи "Культурний цех"

На час, поки українське православ'я пробуксовує і серйозно віддає нереформованістю. На час, поки майданівське церковний камінг-аут буде закріплений і розвинений. Що можна зробити вже зараз?

У цей складний час кожен українець може створити вівтар, тотем, проти повернення 90х, такий собі куточок антісовестского фетиша. На вівтарі можуть знаходитися обгортки від даблчізбургера, посадочні талони з рейсу "Singapore- Hong Kong", шматки американського камуфляжу зі скіфськими татуюваннями, фотографії з відпусток просочені водою Кінзо, уривки з політики соціальної відповідальності Coca-cola пройшли через священний шредер разом з листям італійських каштанів, м'ячик для гольфу вирізаний у форму валентинки, телефон Nokia присипаний сушеними лапками снігурів, і багато інших містичних предметів.

Важливі регулярні ритуали і молитви. Наприклад, щоденні антижлобські церемонії з ритуальним підношенням тайських спа-масел. Або колективна родинна молитва проти вуличних мінял та інших шайтанів з 90х, з використанням Балінезійських ароматних паличок ...

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук