Нове число журналу "Просто Неба" шукає відповіді на запитання "Хто хоче Бога?"

16 березня 20092710

20 березня у Львові презентуватимуть нове число соціокультурного журналу "Просто Неба", в якому його упорядники та автори шукали відповіді на запитання "Хто хоче Бога?"

Як інформують організатори презентації, на поставлене питання спробували відповісти як відомі українські літератори (Сергій Жадан, Павло Коробчук, Тарас Прохасько), так і молоді українські автори (Денис Шашенок, Ірина Шувалова, Микола Шпаковський, Альбіна Позднякова, Максим Ольга).

"Також, за старою традицією, у номері присутні матеріали відомих громадських діячів та журналістів: Тетяни Метик, Олесі Саноцької, о. Томаса Кушки, Ольги Жаровської, Мар’яни Сохи. У номері можна ознайомитись з творами Юрія Синенького, віршами кращих авторів мистецького порталу "Рожевий Слоник" і прочитати нові рецензії на фільми і книги.

Окрім цього, завдяки зусиллям Оксани Васьків журнал змінив дизайн. Тепер він виглядає більш насиченим в плані оформлення, в чому ви, власне, і зможете переконатись.

Потішить нас і друге втіленням проекту "Без Ознак Мистецького Життя", героєм якого на цей раз є Тарас Прохасько. Світлини до цього проекту підготував відомий івано-франківський фотомитець Ростислав Шпук.

Від нині, завдяки підтримці Посольства США в Україні, журнал "Просто Неба" виходитиме кожних два місяці", - зазначають упорядники журналу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук