Нові комунальні тарифи б'ють по кишені

Дорожчають тарифи

Головні новини за 19 червняНовини Львова, 19 червня 2014, 17:29 250 0

Наполовину зріс газ та на 10 відсотків електроенергія, а з липня підвищать тарифи і на гарячу та холодну воду. Мешканці уже відчули підвищення тарифів, проте до цього ставляться з розумінням.

Нові комунальні лещата б'ють по кишені, визнають львів'яни. Вже тепер доводиться платити на 50-100 гривень більше, ніж раніше.

Здорожчання тарифів на воду, світло, газ - період, який треба пережити.

Першим подорожчав газ. У травні тарифи для населення зросли на половину. Хто раніше платив за кубометр палива 72 копійки – тепер платить більше гривні.

Початок літа приніс подорожчання електроенергії – від 10 до 40 відсотків, залежно від обсягів споживання. Найнижчий тариф зріс з 28 до 31 копійки за кіловат-годину.

На перше липня львів’янам підготували нову ціну за воду – майже на сорок відсотків вищу. Зараз вартість кубометра – 5 гривень, 76 копійок. А буде - майже 8 гривень.

З цього ж дня по-новому платитимемо і за гарячу воду – 26 гривень за кубометр замість 20-ти.

Попри те, що газ став дорожчим, рівень оплати за нього не впав.

В таких умовах експерти радять спробувати зменшити споживання дорогих ресурсів. Наприклад - замінити пічне опалення на сучасніше.

У Львівводоканалі кажуть нові тарифи життєвонеобхідні - зросли ціни на газ і електроенергію. Хоча Львів в Україні на 11 місці щодо зростання цін на водопостачання та відведення. На першому Вінниця - там за послуги водоканалу платять на 11 гривень більше, аніж у нас.

Втім високі тарифи населенння відчує лише з початком опалювального сезону.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук