«Нові мінські домовленості – це не мир, а тимчасовий перепочинок», – Садовий

У щотижневому зверненні до громади міський голова Львова Андрій Садовий закликав українські міста долучитись до ініціативи Львова і також стати волонтерами в наданні допомоги мешканцям звільненої частини Донбасу. При цьому він відзначив, що нові домовленості в Мінську можна трактувати лише як тимчасовий перепочинок.

«Ми всі хочемо миру. Хочемо, аби не гинули більше українці на війні. Нові мінські домовленості – це не мир. Я сподіваюсь, кожен це розуміє. Це тимчасовий перепочинок, який ми зобов’язані використати, аби стати сильнішими і врешті-решт звільнити свої землі від ворога – і Донбас, і Крим. Є очевидні завдання у військовій галузі: це зміцнення лінії фронту, забезпечення армії, реформа управління тощо. Всій країні треба проявити солідарність – як з армією, так і з українським Донбасом, який зараз страждає від війни», – зазначив Андрій Садовий.

Відтак міський голова нагадав, що сьогодні, 12 лютого, ухвалено рішення – перерахувати з бюджету Львова 1 млн грн громадам Маріуполя та Краматорська, де десятки мирних мешканців вбито російськими ракетами.

«Я закликаю всі інші міста також стати містами-волонтерами і допомогти нашим співгромадянам, які живуть на звільненій частині Донбасу», – наголосив Андрій Садовий.

На його переконання, в Україні необхідна ефективна боротьба з корупцією та проведення реформи судів, інакше в нас немає шансів на позитивні зміни. «Я солідарний з позицією МВФ, які дуже чітко сказали, що подальша допомога Україні від Заходу можлива лише у випадку успіхів у боротьбі з корупцією та у реформуванні судів. Це ключ до успішної України. Саме проти неї Путін кидає своїх найманців і сіє смерть та розруху», – додав він.

«Шлях України до успіху буде дуже важким, але незворотнім. Занадто багато життів своїх найдорожчих синів і дочок країна віддає за шанс бути успішною», – відзначив Андрій Садовий.

Окрім того, Андрій Садовий закликав львів’ян та гостей міста прийти і долучитись до молитви за мир в неділю о 16:00 на площі перед Собором Св. Юра, яку очолить Митрополит Львівський УГКЦ владика Ігор Возьняк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук