Нові пропозиції житлової нерухомості у Львові

Суспільствопромоція, 26 серпня 201411600
Нові пропозиції житлової нерухомості у Львові

Компанією «ЕКО-ДІМ» розпочато реалізацію нових проектів – будинок по вулиці Стуса та на проспекті Червоної Калини.

Останній будинок – це продовження житлового кварталу на Сихові. П’ять попередніх черг будівництва вже здано в експлуатацію (5-а черга здана в експлуатацію вже на початку серпня цього року).

«Житловий квартал на проспекті Червоної Калини добре відомий львів’янам. Основна частина його збудована та здана в експлуатацію, -  говорить Роман Бук, директор агентства нерухомості «ЕКО-ДІМ». Це будинки за адресами Червоної Калини,58 (5 зданих черг) та Червоної Калини, 72 (вулиця Скрипника), де завершується будівництво 3-ьої черги.

Серед новинок, що будуть в новому будинку Сихова – це архітектура та планування. Проектанти, а це дуже досвідчені фахівці «Містопроекту», - передбачили максимум освітлення та панорамності в кожній квартирі та еркери, що збільшують і освітлення помешкань і сам огляд з вікон будинку. Не менш важливими є і площі квартир та кімнат. Так, до прикладу кухні трикімнатних квартир мають 16 кв.м., що збільшує комфорт та зручність для господарів. З деталями планування та особливостями цього будинку, можна ознайомитися в нас на сайті – www.eko-dim.com – та в офісах компанії».

Другий новий будинок на вулиці Стуса – фактично поруч з двома львівськими парками  - Залізні Води та Снопківський. Саме розміщення будинку відносять до одних з найзручніших у Львові. Унікальності додає і архітектура, що не тільки органічно вписує його в довколишній простір, але й створює відповідний комфорт квартир.

«Фактично це будинок бізнес-класу за доступною ціною, який не має конкуренції серед інших пропозицій нерухомості у Львові. Ще до початку реалізації проекту було проведено дуже ґрунтовні дослідження і врахували кращі пропозиції, що й дозволило створити проект цього будинку», - говорять в АН «ЕКО-ДІМ».

Здача в експлуатацію житлових будинків

Протягом 2014 року компанія Еко-Дім вже здала в експлуатацію два житлових комплекси – будинок по вулиці Мечнікова та 5-у чергу будівництва на проспекті Червоної Калини, 58. «Фактично станом на сьогодні здано в експлуатацію три об’єкти з початку року – два житлових будинки та офісний центр на вулиці Перфецького-Кульпарківська. І найближчим часом планується здача в експлуатацію ще кількох об’єктів – будинок на проспекті Червоної Калини, 72 (3-я черга будівництва «Скрипника»,) по вулиці Інструментальній-Мазепи (1-а черга будівництва) та на вулиці Бойківській – останній з будинків комплексу. Тривають роботи зі спорудження будинків на вулиці Під Голоском та 2-ої черги будинку по вулиці Інструментальній-Мазепи,» - говорить Роман Бук.

Чіткі договори та відсутність прихованих оплат

До переваг компанії її представники відносять відкритість та прозорість. «Ми виконуємо всі взяті зобов’язання і не намагаємося заробляти на прихованих неврахованих речах. Так, до прикладу, будинки здаються одразу з встановленими вікнами, вхідними дверима, виведеними комунікаціями, лічильниками, батареями та котлами, виготовляємо всі документи. Клієнт не має несподіванок, що за щось потрібно платити окремо – чи то встановлення чи то виготовлення документів, чи якихось «забутих» платежів і податків. Всі умови чітко прописуються в договорі і вартість квартири включає в себе всі платежі. Більше того, якщо клієнт обирає безвідсоткове розтермінування оплати до кінця будівництва – а ми маємо можливість це робити – то вартість оплачених квадратних метрів не може бути збільшена і клієнту не потрібно перерахувати знову вартість всієї квартири,» - пояснюють в агентстві «Еко-Дім».

Додтаково можна зауважити і те, що покупець має можливість ознайомитися з відкритою документацією і дозвільними документами. Також, за бажанням клієнта, він має можливість доступу до будівництва, щоб оглянути стан і якість будівництва своєї квартири - з безумовним дотриманням вимог безпеки за погодженням та в обов’язковій присутності менеджера агентства.

Компанія ЕКО-ДІМ – сучасні квартири в новобудовах Львова 247-00-07, 224-91-00 www.eko-dim.com

 

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук