Нові смартфони Huawei продаватимуться без попередньо встановлених додатків від Facebook

СвітВолодимир Пиріг, 8 червня 20190

Американська компанія Facebook Inc заборонила попередньо встановлювати свої додатки на телефони китайської компанії Huawei, повідомила агенція Reuters.

Користувачі Facebook, у яких вже є телефони Huawei, зможуть використовувати ці додатки і отримувати оновлення для них. Але на нових телефонах Huawei більше не буде попередньо встановлених додатків Facebook, WhatsApp та Instagraм.

Як пояснює Reuters, постачальники смартфонів часто укладають комерційні угоди, щоб попередньо встановити популярні додатки, такі як Facebook.

До слова, раніше через санкції США співпрацю з Huawei частково обмежила корпорація Google, яка є розробником операційної системи Android. Зокрема, Google заборонила використовувати свої сервіси на нових смартфонах від Huawei. При цьому, згідно з тимчасовою ліцензією від уряду США, яка закінчується в серпні цього року, сервіси Google залишатимуться доступними для ще непроданих і невиготовлених смартфонів.

Нагадаємо, раніше США, Канада, Австралія, Велика Британія та Японія наклали значні обмеження на китайських виробників обладнання Huawei і ZTE через побоювання, що використання продукції Huawei зробить їхні мережі вразливими для проникнення та шпигунства ззовні. Норвегія, Польща і Німеччина також розглядають подібні кроки. Це пов’язано з тим, що техніка Huawei нібито має «чорні двері», які дають китайським спецслужбам доступ до зашифрованих даних пристроїв, хоча офіційна влада Китаю це заперечує. Крім того, у Єврокомісії переконані, що китайські компанії виробляють чіпи, які можуть бути використані «для отримання секретів».

Наприкінці квітня цього року Центральне розвідувальне управління США повідомило союзникам США про те, що китайська телекомунікаційна корпорація Huawei отримує фінансування від органів безпеки Китаю. За інформацією британського видання The Times, яке посилалося на власні джерела, Huawei отримує кошти від Народно-визвольної армії Китаю та від комісії з національної безпеки Комуністичної партії Китаю.

На початку другої половини травня президент США Дональд Трамп підписав указ, що забороняє американським компаніям використовувати іноземні телекомунікації, які можуть створювати ризик для країни. Адміністрація Трампа додала Huawei Technologies Co Ltd в список компаній, торгівля з якими забороняється.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук