Новим головою Європарламенту обрано італійця Антоніо Таяні

СвітАндрій Стець, 17 січня 20173920
Новим головою Європарламенту обрано італійця Антоніо Таяні
фото Getty Images
Антоніо Таяні став новим президентом Європарламенту

Новим головою Європейського парламенту обрали лідера правоцентристської Європейської народної партії Антоніо Таяні. Про це йдеться на офіційній сторінці Європейського парламенту в Twitter.

Кандидатуру Таяні підтримала більшість - 351 депутат. Він переміг свого співвітчизника Джанні Пітеллу після проведення четвертого туру голосування.

За процедурою, таємне голосування може проходити в чотири тури. Якщо в перших трьох жоден з кандидатів не набере абсолютної більшості (50% плюс один голос), то в четвертий виходять два, які отримали найбільше голосів у порівнянні з іншими. Далі переможцем стає кандидат, який отримав звичайну більшість перед своїм опонентом.

Якщо обидва кандидати набрали в четвертому турі однакову кількість голосів, то президентом Європарламенту обирається старший за віком.

Зазначимо, що свою кар'єру Таяні двічі обіймав посаду євросекретаря з питань транспорту і промисловості. Крім того він обіймав посаду заступника голови Європейської комісії та заступника голови Європарламенту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук