Новим керівником однієї з найбільших у Львові ІТ-компанії став Руслан Захарченко

Новим генеральним директором однієї з найбільших у Львові української ІТ-компанії ELEKS став Руслан Захарченко. Він замінив Олексія Скрипника, який склав повноваження у зв’язку з обранням його народним депутатом України.

Як повідомили у прес-службі компанії, Олексій Скрипник і надалі співпрацюватиме з компанією. Він буде компанії зовнішнім радником генерального директора.

«Присвятивши ELEKS більше 20 років, я з радістю візьму на себе роль зовнішнього радника і допомагатиму вирішувати стратегічні бізнес-питання, коли це буде необхідно», – зазначив він.

До обрання на посаду генерального директора, Руслан Захарченко працював операційним директором в ELEKS. Свою кар'єру в компанії він розпочав у 2000 році і за цей час пройшов шлях від розробника програмного забезпечення на С++ до провідного експерта в галузі технологій, досвідченого проектного менеджера та сильного лідера.

Вищу освіту Захарченко здобув на факультеті прикладної математики та інформатики Львівського національного університету ім. Івана Франка, а зараз завершує навчання у Києво-Могилянській бізнес-школі.

Зазначимо, що Олексій Скрипник був обраний до Верховної Ради за списком «Об’єднання «Самопоміч», де був у першій п’ятірці.

Довідка

Разом зі своїм батьком, Олексій Скрипник заснував ELEKS у 1991 році і відтоді керував компанією, перетворивши її з перспективного стартапу в одну з найбільших компаній виробників програмного забезпечення у Східній Європі. Під його керівництвом, ELEKS отримав статус світового постачальника унікальних та надійних програмних рішень з командою, яка налічує більш ніж 1 000 працівників, і з всесвітньовідомими брендами серед клієнтів.

До складу компанії входить головний офіс у Львові, мережа центрів розробки в Україні (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль і Кременчук), а також представництва в США та Великобританії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук