Новий голова Одеської ОДА відновив структуру адміністрації, яка була до приходу Саакашвілі

Розпорядження нового голови про реорганізацію ОДА відновлює структури підрозділів, яка існувала за часів Януковича

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов розпорядився реорганізувати структуру департаментів та управлінь ОДА, наростивши загальну кількість державних службовців. Про це йдеться у відповідному розпорядженні Степанова №319/А-2017, пише «Укрінформ».

Як зазначається, штат Одеської ОДА, згідно з розпорядженням збільшили до 528 фахівців - на 89 осіб більше, ніж було в ОДА за попереднього керівництва.

Зокрема, відновлено Управління аграрної політики, Управління комунікацій та інформаційної політики та Департамент соціальної та сімейної політики (раніше був Департамент охорони здоров'я та соціальної політики). Два структурні підрозділи: Департамент «Агентство з питань інвестицій та розвитку» та Департамент розвитку інфраструктури і ЖКГ - перейменовано відповідно в «Управління інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва» та «Департамент ЖКГ й енергоефективності».

У новому штатному розписі з'явилось «Управління туризму, рекреації та курортів», також функціонуватимуть департаменти економічної політики й стратегічного планування, охорони здоров'я, управління містобудування й архітектури, відділу охорони культурної спадщини і відділу координації адмінпослуг та інформатизації тощо.

Таким чином, виданням розпорядження про реорганізацію ОДА Максим Степанов зробив крок до поступового відновлення структури підрозділів Одеської облдержадміністрації, яка існувала до приходу в ОДА його попередника - Михаіла Саакашвілі.

Як відомо, 7 листопада 2016 року голова Одеської облдержадміністрації Михаїл Саакашвілі, який займав цю посаду з травня 2015 року, подав у відставку. 9 листопада президент Петро Порошенко звільнив Саакашвілі. З моменту звільнення Саакашвілі Одещиною керувала Соломія Бобровська, яка до цього була заступницею Саакашвілі.

12 січня президент Петро Порошенко призначив головою Одеської облдержадміністрації Максима Степанова, який до цього очолював поліграфкомбінат «Україна». Відразу після призначення Степанов заявив, що почне роботу з «відновлення керованості області». Серед пріоритетів в роботі він назвав розвиток туристичного потенціалу регіону, боротьбу зі злочинністю, розвиток економіки Одещини в цілому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук