Новий посол Польщі розповів, чим займеться в Україні

СвітЮлія Поліковська, 27 травня 20164780
Новий посол Польщі розповів, чим займеться в Україні
Новим послов Польщі в Україні буде Ян Пєкло

Новопризначений посол Польщі в Україні Ян Пєкло після приїзду в Україну намагатиметься зав’язати тісні контакти з представниками органів влади в Україні, не втрачаючи напрацьованих за багато років добрих контактів в неурядовому секторі. Про це він заявив в інтерв’ю «Укрінформу».

«Як посол Польщі в Україні маю намір налагодити співпрацю з українськими друзями, яких дуже ціную, в дещо іншому, політичному, вимірі. Йдеться про представників Верховної Ради, Уряду, громадянського суспільства. До останнього часу, як діяч неурядових організацій, я займався співпрацею з представниками громадянського суспільства в Україні. І я не маю намірів відмовлятися від цього, а продовжуватиму співпрацювати дуже міцно», – сказав Ян Пєкло.

За його словами, сьогодні Україна і Польща мають «величезний шанс», щоб реалізувати проект тісної співпраці, який досі з різних причин не вдавалося реалізувати.

Він досить оптимістично дивиться і на вирішення складних історичних проблем у взаєминах між країнами.

«Я дивлюся на це з оптимізмом, адже в нас не має іншого виходу. Якщо ми хочемо реалізовувати проект європейської інтеграції України, то мусимо піднятися над злобою і проблемами минулого, і думати про майбутнє», – зазначив Ян Пєкло.

Майбутній польський посол в Україні наголосив на потребі успішного завершення процесу європейської інтеграції України.

«Якщо зможемо це зробити, то це допоможе змінити також існуючу систему в Росії, адже Україна буде для неї прикладом. З іншого боку, ми не маємо іншого виходу: лише незалежна, інтегрована з Європою Україна є у змозі забезпечити безпеку всього європейського проекту і східних кордонів ЄС», – констатував він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук