Новий шеф львівської поліції дав перше інтерв’ю

Новий шеф львівської поліції дав перше інтерв’ю
Юрій Зозуля

Новопризначений керівник патрульної поліції Львова Юрій Зозуля дав перше інтерв’ю, в якому розповів про перші кроки на новій посаді та особливості роботи патрульним поліцейським у Києві.

Про роботу на посаді керівника він говорить дуже обережно, далекосяжних планів не будує, мовляв, спочатку потрібно налагодити повсякденну роботу і навчити працівників виконувати базові функції, а вже тоді можна буде впроваджувати якісь інновації.

«Наразі я розумію, що ми повинні почати з початку, так, як ми це робили в Києві. Потрібно, щоб працівники почали виконувати свої базові функції. Люди зараз мають почати робити те, для чого вони прийшли на цю роботу – ловити злочинців і вносити порядок в місто. Потім, по мірі досягнення певних результатів в основній нашій роботі вже можна буде, я сподіваюсь, впроваджувати якісь нові методи роботи, управління, правоохоронної діяльності», – зазначив Юрій Зозуля.

Нагадаємо, у четвер, 20 серпня міністр МВС Арсен Аваков повідомив про призначення 26-річного молодшого сержанта київської патрульної поліції Юрія Зозулі керівником патрульної поліції у Львові. Старт патрульної поліції запланований уже на 23 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук