Новий склад уряду засмучує і тривожить, - Пинзеник

24 грудня 2012611514
Новий склад уряду засмучує і тривожить, - Пинзеник
фото ТСН
Віктор Пинзеник

Зрозуміти принципи, за якими формувався новий уряд, дуже складно, вважає колишній міністр фінансів, народний депутат Віктор Пинзеник, коментуючи сьогоднішні призначення до Кабміну.

«Без сумніву інше: принцип формування ефективної, дієздатної команди тут відсутній, а «новий склад уряду засмучує і тривожить», - додав він.

Політик уточнив, що йдеться навіть не про персоналії нового складу уряду, їх освітні, професійні чи моральні якості, а про принципи, правила побудови, дотримання яких при правильному підборі персон, дає можливість формувати команду, повідомили у прес-службі нардепа.

За його словами, у новому уряді відроджено посади віце-прем’єр-міністрів. У попередньому, за винятком  першого віце-прем’єра, їх де-факто не було, бо вони водночас були і міністрами, пояснив Віктор Пинзеник.

«Спробуйте зараз порахувати кількість відповідальних за економіку. Тепер до них додалися ще й заступники прем’єра, які дублюватимуть функції міністра чи кількох міністрів. Довго доведеться шукати крайнього», - зазначив Пинзеник.

Відродження посади міністра Кабінету Міністрів у цьому уряді, за словами Пинзеника, посилює позицію ще одного уряду в самому уряді – апарату Кабінету Міністрів, завданням якого є обслуговувати діяльність уряду. У цьому контексті політик нагадав про існування ще одного «уряду» - секретаріату Президента України.

Не залишив поза увагою політик утворення Міністерства доходів і зборів: «Перш за все тому, що не може займатися податковою політикою (а міністерства виробляють політику) орган, що здійснює адміністрування податків. Це все одно, що працівнику ДАІ дати право самому встановлювати правила дорожнього руху».

Утворення такого міністерства, на переконання економіста, є також серйозним ударом по фінансовій стійкості країни, по керованості фінансами. «Залишається лише створити міністерство на базі казначейства, а Міністерство фінансів перейменувати у міністерство фінансів без фінансів», - резюмував він.

Детальніше про новий склад Кабміну на ZAXID.NET читайте тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 14

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • УРП 24 грудня 2012, 23:22

  17:32, 24 грудня 2012, понеділокAAAНовоженець обурюється, що в новому Кабміні майже нема українців
  Нові-старі призначення до складу Кабінету Міністрів України ще раз підтвердили окупаційний характер нинішньої влади на чолі з В.Януковичем.

  Про це йдеться в заяві заступника голови Української республіканської партії Ростислава Новоженця.

  «Серед керівників вищого рівня виконавчої влади в Україні українці за національністю є швидше винятком, аніж правилом. Прем’єр-міністр М.Азаров (Пахло) – єврей, перший віце-прем’єр С.Арбузов – росіянин, віце-прем’єри Ю.Бойко і О.Грищенко – євреї, віце-прем’єр О.Вілкул – молдаванин. Міністри: фінансів Ю.Коробов, економічного розвитку І.Прасолов, екології О.Проскураков, соціальної політики Н.Королевська – росіяни; енергетики Е.Ставицький, регіонального розвитку Г.Темник, освіти Д.Табачник – євреї.

  Армія також в неукраїнських руках – міністром оборони (!) знову став росіянин - П.Лєбєдєв. Ось чому влада і придворна опозиція роками так опираються проти повернення в документи графи національність - аби таємне не стало явним. Бо, скажімо, Д.Табачник на своєму сайті стверджує, що він - українець, а М.Азаров пише, що він - просто «рускій чєлавєк».

  На тому фоні, що в Україні 78% населення є етнічними українцями така кадрова політика Президента В.Януковича все більше нагадує політику апартеїду в ПАР, де у 60-хх рр. чорношкіра більшість була загнана у резервації, а владу захопили білі колонізатори.

  Врешті-решт ст. 24 Конституції України не допускає жодних привілеїв чи обмежень за ознаками етнічного походження», - йдеться в заяві.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Сергей 24 грудня 2012, 21:49

  Ничего удивительного - опять Пинзеника что-то засмучує та турбує... Этот человек постоянно выступает такой себе вороной, которая каркает на каждом шагу. Ничего конкретного, по сути, за всю свою карьеру не сделав, Пинзеник постоянно мнит себя великим теоретиком и реформатором.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Analityk 24 грудня 2012, 17:57

  Говорили ж, що Королєвска є їх ставлеником-відтягайлом голосів на виборах. Так й сталось. Але українці її відразу "розкусили"!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук