Новий студентський мер Львова – з Академії мистецтв

Віктор Павлик, 19 листопада 201318570
Новий студентський мер Львова – з Академії мистецтв
Міський голова Львова та студентський мер

Представники вищих навчальних закладів Львова на звітно-виборчій конференції Студентської ради Львова обрали нового студентського мера – Богдана Зятика. Він навчається у Львівській академії мистецтв.

«Сьогодні ми віддали місто в управління студентів», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий, вітаючи Богдана.

Міський голова вручив новому студентському мерові посвідчення позаштатного радника та запропонував наступного тижня провести робочу зустріч із студентами, щоб запланувати в бюджеті міста на 2014 рік потреби й побажання молоді.

За словами Богдана, на новій посаді він має намір сприяти студентським ініціативам, співпрацювати з громадськими організаціями та бути рупором студентів при владі. «Те, що є така організація як Студентська рада Львова і така посада як студентський мер, свідчить, що влада не є байдужою до студентів. Але, звичайно, в подальшому хотілося б дієвішої співпраці, яка виливалась би в більшу кількість молодіжних проектів», - сказав він. 

Попередником Богдана Зятика на посаді студентського мера був студент ЛНУ імені Франка та Львівської політехніки Іван Попович, який очолює молодіжне крило львівського осередку партії «УДАР».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук