Новий студентський мер Львова став позаштатним радником міського голови

СуспільствоОксана Панчишин, 23 листопада 201610050
Новий студентський мер Львова став позаштатним радником міського голови
З листопада 21-річний Руслан Сагановський - студентський мер Львова

Сьогодні, 23 листопада, новий студентський мер Львова Руслан Сагановський отримав посвідку позаштатного радника міського голови з питань студентського самоврядування.

«Мені приємно, що ця демократична процедура відбувається з року в рік. Хочу сьогодні виконати свій обов’язок і повідомити, що Руслан також офіційно призначений моїм позаштатним радником і публічно вручити йому посвідчення. Також дякую усій команді, яка долучається до роботи», – цитує міського голову Львова Андрія Садового прес-служба ЛМР.

Відтак мер наголосив на готовності мерії до співпраці разом з університетською спільнотою: «Оскільки в нас є багато місць, де проживають студенти, це студентські містечка, гуртожитки, то я з радістю підтримаю ініціативу щодо використання спортивних зон, але за умови співфінансування. Наприклад, університет готовий виділяти половину коштів, то половину коштів міська рада дофінансує. Це стосується усіх навчальних закладів. Якщо є будь-який проект, який передбачає спільну участь міста і університетської спільноти, то він підтримується передусім».

Своєю чергою, студентський мер Львова Руслан Сагановський зазначив: «Нашими подальшими діями буде формування потужної команди, формування представників вищих навчальних закладів у студентській раді Львова. Це є аналіз, нові ідеї, це потужна команда з працівників, з активістів... А фінанси, які будуть виділені з міського бюджету, спрямуємо на покращення студмістечок. Це буде спільне фінансування вищих навчальних закладів та Львівською міською радою».

Довідка. 21-річний Руслан Сагановський – львів’янин, студент IV курсу факультету міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка, також заочно навчається на юридичному факультеті того ж вишу (І курс). Був в.о. голови Студентської ради факультету міжнародних відносин, зараз – перший заступник голови, член Вченої ради факультету міжнародних відносин, член Української асоціації зовнішньої політики, волонтер. Стажувався в політичному відділі Посольства України в Республіці Польщі та в Посольстві України в Азербайджанській Республіці; проходив практику в Почесному консульстві Угорщини у Львові. З листопада поточного року – студентський мер Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук