Новосад анонсувала безкоштовні додаткові уроки для школярів з поганою успішністю

«Цим мають користуватися ті, хто має успішність нижче середнього з того чи іншого предмету»

Міністерка освіти і науки України Ганна Новосад повідомила, що українські школярі, у яких успішність нижча за середню, зможуть поліпшити знання на додаткових уроках.

За її словами, фінансуватиме такі додаткові уроки держава. При цьому Новосад додала, що наразі законодавчо не передбачено, як уникнути випадків, коли гроші все ж вимагатимуть.

«Закон, який минулого тижня був прийнятий парламентом надає таку можливість. Це те, що ми дописали за результатами PISA, що дозволяє мати індивідуальні заняття, якщо є певна потреба покращити знання з того чи іншого предмету. Тобто, фактично ми даємо право на таке собі “узаконене репетиторство” в публічних школах, яке буде оплачуватися за рахунок державних коштів», – сказала Ганна Новосад в інтерв’ю агенції «Інтерфакс-Україна».

При цьому формат таких додаткових занять ще не визначений.

«Безперечно, насамперед йдеться про ресурси, і нам потрібно це буде якимось чином обмежити і встановити певний допуск до такої можливості. Цим мають користуватися ті, хто має успішність нижче середнього [рівня] з того чи іншого предмету. Наша мета дати всім можливість мати знання на рівні, який має забезпечуватися державою», – наголосила Новосад.

Міністерка освіти додала, що, оскільки є ризик недобросовісного використання цієї новації, то все повинно базуватися на довірі до вчителів.

«…Має бути розуміння, якщо у вчителя весь клас різко стає гірше вчитися, після уроків, які передбачені планом, і всі йдуть на позакласні уроки, то це буде певним дзвіночком для директора, що щось йде не так», – наголосила Ганна Новосад.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук