НРУ домагається закриття генконсульства РФ у Львові

Суспільство21 січня 201510390

Представники Народного руху України (НРУ) звинуватили генконсульство РФ у Львові у причетності до фінансування і координації терористичних груп, а також у поширенні спотвореної інфоромації про перебіг україсько-російської війни. На цій підставі рухівці вимагають у вищого керівництва України припинити діяльність генконсульства РФ у Львові.

У заяві проводу Львівської міської організації НРУ, опублікованій 21 січня на партійному сайті, йдеться про необхідність закрити генконсульство РФ у Львові з огляду на ймовірну причетність російських дипломатів до діяльності терористичного угруповання (т. зв. «Загін імені Кузнєцова»), членіd якого СБУ затримала за підозрою у підготовці терактів у Львові і яких пізніше обміняли в ДНР на полонених українських вояків.

«Наприкінці минулого року СБУ вислала до Росії кількох дипломатів, які працювали у Генеральному консульстві Російської Федерації у Львові. Основна причина - працівники російського генконсульства координували дії диверсійно-розвідувальної групи «Загін імені Кузнєцова», - сказано у заяві.

Посилаючись на публікації у ЗМІ, рухівці також вказують на факти фінансування генконсульством РФ діяльності антиукраїнських організацій і публікації на сайті генконсульства «брехливої інформаці] про російсько-українську війну у стилі сумнозвісного Кісєльова».

«Президент України, найвищі державні посадовці неодноразово відзначали, що в Україні триває фактична війна з Російською Федерацією. Також, неспростовним є факт окупації цією країною частини Української території в Криму. З огляду на це, недопустимою є діяльність офіційного представництва країни, терористичні війська якої сьогодні вбивають українських громадян. Будівля та територія, де розміщене консульство сьогодні охороняється українським законодавством та львівськими правоохоронцями, що є абсурдом та неподобством в сучасній українській дійсності, – йдеться у заяві НРУ. – Відтак, зважаючи на вищенаведене, а також, керуючись Конституцією України, звертаємось до Президента України, Уряду України та Міністерства закордонних справ України вжити необхідні заходи з метою негайного закриття Генерального консульства РФ у Львові».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук