НСНУ закликає демократичні сили терміново розпочати консультації щодо президентських виборів

29 березня 20092711

28 березня під час ІІ звітно-виборної конференції ЛОО Народний Союз "Наша Україна" було затверджено заяву партії, у якій вміщено вимоги щодо внесення змін до виборчого законодавства в Україні та запровадження системи відкритих виборчих списків.

"Вибори до Верховної Ради України повинні проходити за принципом відкритих партійних списків, а до органів місцевого самоврядування необхідно повернути мажоритарну або змішану систему виборів. На державному рівні якнайшвидше необхідно напрацювати реальні антикризові рішення, при цьому не обтяжувати малий та середній бізнес непосильними податками.

Проукраїнські демократичні сили повинні терміново розпочати консультації щодо формату участі у президентських виборах 2010 року, аби не допустити реваншу антиукраїнських, антидемократичних сил", - йдеться у заяві.

Члени ЛОО НСНУ висловлюють переконання, що український парламент виявив свою безпринципну позицію у питаннях національної безпеки та державних інтересів. "Штучний політичний параліч парламенту демонструє небажання політичних еліт сісти за стіл переговорів. Боротьба з економічною кризою перейшла на задній план", - зазначено у заяві ЛОО НСНУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук