Обмеження електроспоживання вводять і для підприємств Львівщини

З 4 по 5 грудня в період 8:00 – 11:00 та 16:00 – 22:00 вводяться в дію графіки обмеження споживання електричної потужності для підприємств Львівщини сумарною потужністю 54 МВт. Це здійснюється відповідно до факсограми Західної електроенергетичної системи ДП НЕК «Укренерго» від 3 грудня згідно з листом Міненерговугілля від 2 грудня № 04/32-1207.

Такі заходи вводяться в дію для того, аби не допустити спрацювання гідроресурсів та відділення Об’єднаної енергосистеми України від енергооб’єднання країн СНД та Балтії, інформує відділ корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго».

Зі свого боку, ПАТ «Львівобленерго» звертається до керівників підприємств переглянути графіки виробничої діяльності з врахуванням можливості роботи в період з 22:00 по 7:00 – коли зменшується дефіцит потужності до належного рівня і, відповідно, НЕК «Укренерго» не вводить в дію графіки аварійних відключень.

«Організувавши господарську діяльність в нічні години Ви допоможете зберегти збалансовану роботу Об’єднаної енергетичної системи України та енергетичну безпеку держави», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Львові та області уже кілька днів застосовують графіки аварійних відключень у зв’язку з тим, що в Об’єднаній енергетичній системі України дефіцит балансу виробітку та споживання електричної потужності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук