«Оболонь» підписала контракт на виробництво пива в Росії

ЕкономікаОксана Руда, 27 липня 20154900

Пиво під торговою маркою «Оболонь», однойменної української корпорації, випускатимуть на заводі «Московської пивоварної компанії» (входить до міжнародного холдингу Oasis), пвідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-службу компанії.

За даними компанії, до заборони Російською Федерацією постачання пива української компанії, її частка в загальних обсягах російського імпорту пива оцінювалася у понад 50%.

Як повідомлялося, федеральна служба нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини РФ (Росспоживнагляд) із 15 серпня 2014 р. заборонив ввезення до Росії спиртних напоїв та пива деяких українських виробників. Зокрема, вона стосувалася продукції виробництва ПАТ «Оболонь», ПАТ «Сан Інбев Україна», ТОВ «Українська дистрибуційна компанія».

Зазначимо, міжнародний холдинг Oasis у 2008 році створив «Московську пивну компанію», у 2010-му купила у Білорусі провідного виробника соків «Стара фортеця». Вона також об'єднує компанію Althaus GMBH (Німеччина) та компанію «Оазис» (Казахстан). Потужність її пивоварного заводу в Росії становить 4 млн гектолітрів на рік.

У січні 2012 року велика українська пивоварна компанія «Перша приватна броварня» (ППБ) об'єднала активи з групою Oasis CIS, якій на той час в Україні належав Пиво-безалкогольний комбінат «Радомишль». Загальна потужність цих двох заводів компанії становить 2 млн гектолітрів пива на рік. У 2013 році ППБ розпочала розлив пива в Росії на потужностях «Московської пивоварної компанії».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук