ОБСЄ у "дорожній карті" не рекомендує припинити АТО, - МЗС

Дар'я Буряченко, 8 травня 20142
ОБСЄ у "дорожній карті" не рекомендує припинити АТО, - МЗС

"Дорожня карта" щодо врегулювання ситуації в країні, яку Україна отримала від Організації з безпеки і співробітництва в Європі, не містить рекомендацій щодо припинення антитерористичної операції.

Директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс в ефірі "5 каналу" у четвер, 8 травня, у відповідь на запитанння, чи регламентовано цієї "дорожньою картою" те, що Україна повинна зупинити антитерористичну операцію, наголосив: "Ні, там такого немає".

У той ж час, речник відомства нагадав, що Україна раніше направила в ОБСЄ свою "дорожню карту", своє бачення того, що в ній могло б бути. 

"Те, що ми отримали зараз від швейцарського головування в ОБСЄ, воно десь перегукується з нашими пропозиціями, які ми надали", - пояснив представник українського зовнішньополітичного відомства.

Перебийніс нагадав про ті складові, які, на думку української сторони, можуть вести до вирішення кризи на сході України: "Деескалація на сході, проведення виборів 25 травня і початок загальнонаціонального діалогу".

У свою чергу міністр Кабінету міністрів Остап Семерак заявив, що Україна і ОБСЄ розроблять спільний документ щодо вирішення конфлікту: "Те, що я сьогодні розумію - буде затверджений документ, який поєднає наші пропозиції і пропозиції швейцарського головування".

"Коли мовиться про дискусії щодо пошуку компромісу, то у нас є пропозиція продовжити діалог у форматі женевського спілкування в чотиристоронньому форматі", - додав Семерак.

Як повідомляв ZAXID.NET, українська сторона отримала "дорожню карту" щодо врегулювання ситуації в країні, розроблену швейцарським головуванням в ОБСЄ. 

Українська сторона детально вивчає документ і потім внесе свої пропозиції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук