Закрився один з найпопулярніших серед туристів ресторанів Львова

Власник будинку відмовився продовжувати оренду для ресторану «Дім легенд»

«Дім легенд» на вул. Староєврейській закрили 2 квітня

У центрі Львова закрили відомий чотириповерховий ресторан «Дім легенд» на вул. Староєврейській, 48. Про закриття закладу повідомив співзасновник «Холдингу емоцій «!FEST» Андрій Худо, зазначивши, що власник будинку відмовився продовжувати договір оренди.

«Друзі, закінчився наш 10-річний орендний контракт по будинку Дім легенд і повідомляю, що ця легенда на жаль припиняє своє існування... Власник будинку має інші плани щодо його використання і кожен далі йде своєю дорогою», – написав Андрій Худо у Facebook 2 квітня, натякнувши на плани відкрити «Дім легенд» в іншому місці.

PR-менеджерка !FEST Оксана Ємець підтвердила ZAXID.NET, що «Дім легенд» закрився 2 квітня. Що надалі буде у цій будівлі їй невідомо.

«Дім легенд» був одним з найбільш відомих львівських ресторанів. На фасаді будинку встановлена скульптура дракона, який щовечора у певний час «видихав» стовп вогню. Подивитися на цю розвагу щовечора збиралися сотні туристів.

Власником 4-поверховного будинку на Староєврейській, 48 є громадянин Канади Роман Татарський. ZAXID.NET не вдалося зв'язатися з Татарським, щоб з'ясувати, як тепер використовуватиметься будинок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук