11 неофіційних послів Львова презентуватимуть місто для світу

Головні новини Львова 27.11Оксана Лабойко, 27 листопада 2015, 15:54 835 0
дивіться також

У Львові нагородили Почесних Амбасадорів. Такого звання удостоїлися одинадцять політиків, підприємців та науковців, серед яких троє іноземців. На один рік ці люди стають неофіційними послами Львова у світі. Їхнє завдання – заохочувати іноземців проводити у нашому місті різноманітні конференції.

Львів вперше визначає почесних амбасадорів. У травні оголосили прийом заявок, а вчора, 26 листопада, нагородили достойників. Ці люди стають неофіційними послами Львова і вже думають, кого запросити до нашого міста.

«Останніх десять років я працюю у Львові, мій бізнес тісно пов'язаний з цим містом. І коли їжджу десь по світу, веду переговори, то запрошую своїх партнерів не до Австрії, яка є моєю Батьківщиною, а до Львова», – говорить президент компанії ReiseweltUkraine, почесний амбасадор Львова Пауль Томандль.

«Я входив у Раду директорів Асоціації з розвитку менеджменту країн Центральної та Східної Європи, а також Балтійської асоціації. Я думаю, що це перші кандидати, яких буду переконувати проводити заходи у Львові. Вони ще не проводили свої конференції у Львові, а Балтійська асоціація навіть ще не проводила конференції у Києві», – наголосив екс-міністр економіки України, почесний амбасадор Львова Павло Шеремета.

Міська влада сподівається, що амбасадори допоможуть розвивати у Львові бізнесово-науковий туризм.

«Мені важливо, щоби у Львові була багато конференцій, наукових конференцій, щоби і студенти і професура свій рівень полірували. Адже кожен професор, кожен нобелівський лауреат вигідний для кожного міста і б'ються за то, щоби вони були», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак і подарунки для амбасадорів символічні – скретч-карти світу.

«Сірим на карті позначені ще не відкриті країни, гості з яких не ще не приїжджали до Львова на конференції. Принаймні, нам про це не відомо. І кожен амбасадор, запрошуючи закордонних гостей до Львова, затерти монеткою ту країну, в якій він це робить і так ми сподіваємося, що промоція Львова охопить весь світ», – пояснила директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» Ліна Остапчук.

Через рік амбасадорів обіцяють запитати, які країни вони відкрили на своїй карті. А самі почесні звання перейдуть іншим достойникам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук