Одна з найбільших волонтерських груп шукає професіоналів в команду

Суспільство28 травня 201514380

Група «Повернись живим» оголосила про набір працівників і волонтерів до своєї команди, оскільки на даний момент групі не вистачає людей для реалізації багатьох корисних проектів. Про це повідомляється на сторінці «Повернись живим» у Facebook.

Отож, групі потрібні: менеджер проектів, кваліфікований SMM менеджер, директор з безпеки, людина, яка має досвід у написанні ґрантів, людина, яка раз у кілька місяців обдзвонюватиме всі виконані заявки і перевірятиме, чи все на місці (це спілкування з військовими, потрібна дівчина з приємним голосом і міцними нервами), оператор на гарячу лінію, журналіст (віддалена робота). Також потрібні люди, які працювали в аудиторських компаніях, юристи, бухгалтери, художники і дизайнери. Резюме висилати на [email protected].

Координатор групи «Повернись живим» Віталій Дейнега наголосив, що поточні зарплати і витрати проекту оплачуються з окремого фонду, а не із загальних надходжень. «Якщо ви даєте на теплові зори – будуть тепловізори, на проект – будуть зарплати. На даний момент наш проект утримують чотири спонсори на щомісячній основі. Загальний витратний фонд становить 90 тис. грн на місяць (це з розкруткою в Facebook, орендою офісу, зарплатами і поточними витратами). Завдяки тому, що у нас є на що жити ми збираємо в місяць в середньому 5 млн грн і розпоряджаємося ними максимально ефективно», - розповів волонтер.

За словами Віталія Дейнеги, на більшості позицій зарплати не буде. Оплачуватимуть лише окремі вакансії, однак на зарплату вище середньої розраховувати не варто.

«У більшості випадків зарплати немає і не буде. І точно її не буде на першому місяці випробувального терміну. Якщо ви шукаєте роботу і розглядаєте нас серед інших вакансій - нам не по дорозі. Нам потрібні люди, які розуміють що ми робимо і навіщо. Якщо такої мотивації мало - не варто один одного затримувати», - наголосив волонтер.

Детальніше про вакансії – на сторінці проекту у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук