Офіс президента створить Раду волонтерів і призначать уповноваженого з їх питань

Рада займеться, зокрема, питаннями реабілітації, соціальної адаптації та пільгового розмитнення автомобілів для ветеранів і волонтерів

Офіс Президента планує створити Раду волонтерів та призначити Уповноваженого з питань волонтерів. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на виступ Володимира Зеленського під час ІІ Міжнародного ветеранського волонтерського форуму.

Президент заявив, що знає про болючі для ветеранів і волонтерів питання: медичне забезпечення, реабілітація, соціальна адаптація, питання отримання землі, житла, пільгового розмитнення автомобілів. Вирішенням саме цих питань займеться новостоворена Рада.

«При Офісі Президента України створюється Рада волонтерів і буде призначено Уповноваженого з питань волонтерів», – сказав він.

«У влади більше не буде правильних чи неправильних ветеранів, угодних чи неугодних волонтерів. Я можу вам гарантувати на 100 % одне: наше відношення до вас буде ґрунтуватися на трьох речах — повага, повага і ще раз повага», - підкреслив Зеленський.

Він наголосив, що незалежність і сама Українська держава нині існує саме завдяки волонтерам та ветеранам, й назвав те, що зробили вони для захисту суверенітету країни безцінним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук